280 let GHB

Gymnázium Havlíčkův Brod otevírá pro školní rok 2024/2025 dvě třídy čtyřletého cyklu (60 uchazečů z 9. tříd) a jednu třídu osmiletého cyklu (30 uchazečů z 5. tříd). Čtěte více o průběhu přijímacího řízení nebo se vydejte na virtuální prohlídku školy.

10. 05. 2024 (237 přečtení) | Autor: Mgr. Monika Sedláčková | Rubrika: Sport |
Tiskni článek Sdílej!

Ve čtvrtek 9. 5. 2024 proběhl v tělocvičně Gymnázia Havlíčkův Brod a v parku Budoucnost sportovní den pro žáky sekundy, kteří byli rozděleni do pěti družstev. Nejprve se všechny týmy utkaly v přehazované, poté následovala soutěž v kuželkách a završením týmového klání byl orientační běh parkem Budoucnost. První minuty sportovních aktivit byly trochu ospalé, ale již druhé kolo vzájemných zápasů přineslo velmi pěkné výměny v přehazované. Kuželky trochu promíchaly celkové pořadí, což bylo žádoucí, aby následný orientační běh měl správný náboj. Jednotlivá družstva dostala indicie, podle kterých měla najít osm známých míst v našem parku. Po úspěšném rozklíčování jednotlivých kontrol všemi týmy, následoval ještě turnaj ve florbale se skvělými gólmany. Nejúspěšnějším družstvem byl tým Trosek, který soutěžil ve složení Sophie Denby, Anežka Štefáčková, Filip Denemark a Lukáš Satrapa. Za svou fyzickou snahu byli nakonec všichni sladce odměněni. Žáky sekundy musíme pochválit za předvedené sportovní výkony a celkově příjemnou atmosféru, která nás provázela celý čtvrteční den.